نگاههای متفاوت به «غير قابل چاپ»

درباره مجموعه داستان جديد سيد مهدی شجاعی تا به حال چهار مطلب خوانده ام. يکی ابراز خوشحالی خانم راضيه تجار از فروش سريع اين کتاب که در روزنامه «جام جم» چاپ شد. ديگری نقد خانم سيما سماکار که «ادبيات داستانی» منتشرش کرد. سومی نقد کم مايه عبدالحسين دستغيب که آنهم در «جام جم» منتشر شد و آخری هم مصاحبه سوال برانگيز روزنامه «کيهان» با آقای شجاعی به عنوان خالق اثر غير قابل چاپ.

چه غير قابل چاپ را خوانده باشيد و چه نخوانده باشيد، نقد خانم سماکار را حتما مطالعه کنيد. خانم سماکار، کار خوبی که کرده اين بوده که خلاصه هر داستان را هم آورده تا آنهايی هم که کتاب را نخواننده اند بی نصيب نمانند.

خود من هم به زودی مطلبی درباره مصاحبه کيهان با آقای شجاعی خواهم نوشت. کمی بايد صبر کنيد! عجالتا نقد خانم سماکار را داشته باشيد.

/ 14 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید غلامی جلیسه

با سلام خدمت آقا محمد گل آقا جدا خسته نباشيد وبلاگ زيبا و جذابی داريد اميدوارم که موفق و مويد و پاينده باشيد به ما هم سری بزن وبلاگ ما در مورد نسخ خطی هست و البته اگر افتخار بديد برای لينک دادن ما هم خوشحال می شيم و در خدمت هستيم . به اميد ديدار شما در خرابات ميراث

حامد

آقا محمد سلام! بابا چرا نمی نویسی؟ خیلی دوست دارم که بدونم مصاحبه سید مهدی شجاعی از چه نظر سؤال برانگیز بوده. موفق باشی!

حامد

سلام! اين سايت مخصوص دو مستندساز ايرانی در بند نيروهای آمريکايی ساخته شده است. لطفاْ آن را معرفی کنید و به آن لینک دهید! با تشکر.

مجید غلامی جلیسه

با سلام و عرض خسته نباشيد به دوست عزيز و گرامی شهادت بی بی حضرت فاطمه سلام الله عليها را به آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف ٬‌ شما و ديگر شيعيان آن حضرت تسليت عرض می نمايم .

معلم فارسی

سلام وخسته نباشید.وبلاگ بسیار خوبی دارید .با اجازه به شما لینک دادم .سربلند و پیروز باشید

TakBlogRobot

امکانات بیشتر برای وبلاگ شما مثل گذاشتن اهنگ یا گذاشتن ساعت یا لرزاندن وبلاگ و حتی ریزش باران در وبلاگ و امکان فیلتر نظر بازدید کنندگان و امکانات دیگر در تک بلاگ Http://www.TakBlog.Com همین امروز میتوانید وبلاگ جدید خودتان را در تک بلاگ ثبت نام کنید

علي

سلام. وبلاگ خوبي داري. اگر از سيد مهدي شجاعي مطلب مي خواهي به وبلاگ من بيا.وبلاگ من اول فقط براي شجاعي بود .ولي بعدا اسمشو عوض كردم.اگر آدرس منو لينك كني با نام(آثار نويسندگان متعهد ايران) با آدرس زير متشكر مي شم.