بازتاب مطلب قبلی

مطلبی که آقای ديده ور خطاب به سردبير همشهری نوشته بود، بازتابهای مختلفی داشته است.

حسن محمودي، يکی از ويروسهای هنری باقيمانده در روزنامه همشهري، اين نامه سرگشاده را، تلاش برای تسويه نيروهای همشهری از سوی انحصارگرايان خوانده است.

از سوی ديگر، سايت امروز، متعلق به دار و دسته حجاريان نوشت:

همچنين هفته‌نامه تندرو «حريم» در شماره اخير خود طي مطلبي تفصيلي از «شيخ عطار» مديرعامل جديد همشهري به خاطر درج مطالب و گفت‌وگوهايي با چهره‌هاي فرهنگي و روشنفكران عضو يا نزديك كانون نويسندگان به شدت انتقاد كرد و خواستار خروج «ويروس‌هاي فرهنگي» از روزنامه همشهريشد.

/ 31 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعيدي راد

سلام دوست من!... خوب بود. به حضرت ديده ور سلام منو برسونيد.

احمد لطفي

ممد سلام مبارک باشه !تبريک پيشاپش منو بپذیر.

پروا

اين جا چه خبر است ؟؟؟ راستی من هنوز نمی فهمم شما چرا بعضی از حرفهايتان را از قول اسم مستعار ِ ديده ور می زنيد . شخصيتی که خودتان هم به آن احترام می گذاريد . احترام خود به خود ...... نتيجه به بايد نمی رسد حتما ...............همين!

kasi ke avval az hame aamad!

سلام ممنون از پذيرايی ديشب!!!!

احسان مطهری

خب این مسایل که دعوا کردن نداره عزیز من! این ویروسها زحمت بکشند تشریف ببرند یه روزنامه دیگه و چند روزی رزق حلال!!!! کسب کنند... مثل همیشه... بالاخره گهی زین به پشت و گهی پشت زین... فکر نمی کنم هیچ کدومشون فکر این رو هم می کرد که همشهری دست دیگران بیفته!

قزوه

عا لی بود به ما هم سرکی بزن.

جلال سميعي

سلام...چرا اين‌قدر اين‌جا بوی کينه و عصبانيت می‌آيد حضرت؟! نقد می‌کنيد يا تنبيه؟!

طوفان

درود بر دكتر گودرزي و همرزمانش كه زماني چه حماسه ها كه نيافريدند. اما افسوس كه نتوانستند بزرگترين ماموريت خود را كه همانا اعدام انقلابي رفسنجاني است با موفقيت به انجام برسانند و اين مهم تا به امروز همچنان معطل مانده است و بار ديگر دلاور مرداني مي خواهد تا رفسنجاني اين كريه ترين چهره حكومت كنوني و ايل و تبار چپاولگرش را نيست و نابود كند. درود و بوسه بر آن دستي كه ماشه اش را به سوي اين لكه ننگ و تبار كثيفش بچكاند. طوفان

سید مهدی شجاعی

جناب رهگذر - سلام . خوشبختانه در اینجا هم فعال هستید . از فحاشی ها نترسید .... از این که پی گیر حال بنده بوده اید سپاسگذارم.